| Daria2468 a întrebat:

Cum faci sa trimiti un mesaj unui prieten ca tot imi scrie sa comfirm emailul la-a comfirmat de 10 ori si nici macar o-data nu mi-a mers, deci cum fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca atunci cand te-ai inregistrat pe TPU nu ai confirmat inregistrarea. Vezi ca trebuie sa ai, in contul tau de email, un mesaj de la TPU din ziua cand te-ai inregistrat si din acel mesaj, cum iti indica, trebuie sa confirmi inregistrarea si dupa aceea nu o sa-ti mai ceara sa confirmi mesajele catre nici un utilizator. Succes si numai bine!