| ramonna a întrebat:

Cum faci un baiat s-o uite pe fosta lui prietena?

13 răspunsuri:
| byanca_9380 a răspuns:

Fata trebuie sa il dezguste pe baiat

| andy_3925 a răspuns:

Sa ii oferi mai mult decat i-a oferit fosta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu poti. Si daca se va intampla, poate va fi dupa un timp in caz ca el se va convinge singur ca tu ii esti mult mai potrivita, si ceea ce cauta. Nu de pe o zi pe alta, risti sa fii tu victima.

| anku_4442 a răspuns:

Simplu sta cu altahappy cred...

| Spintecatorul a răspuns:

Ii dai ceva mai bun.

| Elena1234456 a răspuns:

Simpla prezentahee hee

| alexutzu00791 a răspuns:

"las ca i trece"

| Irina a răspuns:

E un proces lung si anevoios la care te poti inhama, dar la un moment dat ai sa obosesti si o sa iti para rau, crede-ma.

| georgy7165 a răspuns:

Depinde ce sentimente mai are pentru fosta prietena pentru ca daca o iubeste nu poti face nimic.Si daca in acest caz u stai cu el o sa ai doar de suferit pentru ca relatia nu va dura mult si el sta cu tine doar ca sa o uite. nu pentru ca te iubeste.asta cred eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dai o partida de sex...
Asta merge mereu.asculta-ma pe mine...
Ca eu asa am rezolvat-o

Eventual o faci de vreo 2 sau 3 ori pe zi...
Da sex adevarat, nu incepator...
Si daca esti virgina... zii sa faca pe incepatorul

Ah! ce n-as da pentru mai multe partide de sex

cine e disponibil suna la numarul de telefon0724286824

ma numesc madalina...va astept

| Razvan a răspuns:

Poti sa il hiptotizezithinking
Dar e ceva temporarlaughing
Dar de ce sa il faci sa o uite? Daca inca o place? Si vrea sa fie cu eahee hee
Nu ai cum sa le impui oamenilor ceva.Suntem rebelilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

| zzzuperman a răspuns:

Nu il faci tu ci timpul.acum vreo 3 luni m-am despartit de pretena mea si din aceste 3 luni, 2 au fost mizerabile.nu mai aveam chef de nimic. da se zice ca timpul se rezolva pe toate iar in cazul meu asa a fost.sunt sigur ca asa se va intampla si cu baiatul de care iti placewinking