| anonim_4396 a întrebat:

Cum folosesc photo scape pentru un colaj cu mai multe poze asezate frumos? stie cineva? astept un raspun va rog frumos...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da trebuie sa le ajezi cu o linei ejutatore
parac asa stiu marog...

10 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Intri in PhotoScape.Sus...in bara de meniu ai "Page"(al 4-lea bunton). Intri in Page. In partea dreapta ai mai multe modele...iti alegi de acolo cum vrei tu sa iti arate colajul.In miloc iti va aparea modelul. Dai click pe patratelu pe care scrie "Photo" (din interiorul colajului) si selectezi poza pe care vrei sa o pui. Faci asa pentru fiecare spatiu din colaj pe care scrie "Photo". In dreapta sus... ii dai save...si gata.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pui pe o rama anume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand intri in photoscape iti aper niste obtiuni si le citesti pe toate si obtiunea care iti trebuie tie se num PAGE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva cum pot combina doua poze dar sa se vada ambele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se vopseste parul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum modific o poza cu photoscape...ca sa se vada anumite lucruri in ceata :d?

| lordsoper a răspuns:

Deci e greu de facut asta caut si eun un tutorial daca aveam iti dadeam si un film sorry

| clauditzza a răspuns:

Intri pe photoscape. Dai la Page si alegi tu un colaj care iti place.In fiecare scrie photo.iti alegi tu pozele si dupa aceea dai save. ii dai tu denumire dai salvare si ok! Succes! E simplu!

| marakarina a răspuns:

Cum se foloseste photoshade?