| FrAnCeLiNa a întrebat:

Cum imi conving parinti sa-mi i-a un caine.Stau la bloc. Orice raspuns sunt disperata ca vreau neaparat un bichon maltez.

4 răspunsuri:
| Cătălinaa12 a răspuns:

Din punctul meu de vedere intrebarea ta nu-si are rostul, deoarece tu esti singura care stie ce ii impresioneaza pe parintii tai, ce asteptari au de la tine si cum ar trebui sa te comporti ca sa fie multumiti de tine!

| Iasyxd a răspuns:

Le spui ca este singurul lucru pe care il doresti si ca te ocupi tu de el big grin si ca ar fi un bun cadou pentru ziua ta.

| Anca0402 a răspuns:

Le promiti ca o sa inveti sa scrii corect "sa-mi ia* un caine" + multe alte lucruri.

| DyZySwEeT a răspuns:

Pai... Comortate frumos si dovedestele ca esti destul de responsabila sa ai un caine... Daca nu merge fa ochi de catelusi happy
Fundita plzz