| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca o fata ii place de mine?

10 răspunsuri:
| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

Din comportament! happy

| Lupan7 a răspuns:

Te priveste, si iti zimbeste cin se uita la tine, eu imi dau seama cind ma place o fata dupa ochi. Dar mai bine intrab-o. Succes

| liliti a răspuns:

Daca te baga in seama!

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Daca se uita intr-un alt mod la tine,daca se uita tot timpul dupa tine,daca poate inroseste cand te vede, iti zambeste, incearca sa se bage in seama cu tine(desii majoritatea fetelor sunt timide si nu o fac)
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti dai seama, simti.

| seby4music a răspuns:

Daca te ia de cocosel.

| AleeePunct a răspuns:

Iti zambrste, sta pe langa tine si incearca sa se bage in seama.

| IMC90 a răspuns:

Te baga in seama si iti zambeste zambeste
Destul de rar o fata streseaza un baiat fara sa fie interesata de el. Asta in majoritatea cazurilor, fiindca au capu plin de stereotipuri cum ca ele trebuiesc abordate de cavalerul calare pe cal alb si nu e nevoie sa miste un deget pentru asta.

| Bebytu a răspuns:

Uita-te in ochii ei si intreab'o...asta cred ca e cea mai simpla si corecta solutie

| Moshu232 a răspuns:

Cand unei fete ii place de tine are un comportament diferit de cel care il are cand sunteti doar prieteni. Funda?