| Lavinia_7630 a întrebat:

Cum imi fac propriul crew pe ourworld?

5 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Ca sa iti faci crew pe ourworld trebuie sa platesti 50 de gems si sa fii peste lvl 20 sau 25. Succes!

| LoveÈℓa a răspuns:

Pai este simplu, te duci la ELECTRIC AVENUE la dreapta Garajului este o pancarda verde cu nu stiu ce modele dar pe ea scrie Crew Control. Intri acolo si la dreapta de tot este un om pe nume Melvin imbracat in alb si galben.Dai pe el si in continuare iti spune el ce sa faci.DAR ca sa-ti faci un crew nu trebuie sa fii in altul(asta e de inteles) si apoi ca sa-ti faci unul trebuie sa platesti 50 gems iar apoi optional pentru poza 10 gems.Nu stiu asa am auzit eu de la altii chestia cu gems. Oricum te duci la Electric Avenuie-Crew Control -Melvin. Sper sa reusesti!

| Lavinia_7630 explică:

Pei sunt lvl 63 dar nu stiu unde ar trebui sa dau ca sa imi fac pentru ca am tot cautat dar oricum mersi.

| xxblaxorxx a răspuns:

Ca sa iti faci crew pe ourworld trebuie sa platesti 50 de gems si sa fii peste lvl 20 sau 25.