| DenisH a întrebat:

Cum imi pot face propriul forum? Fara forumgratuit.ro ca e naspa... multumesc!

Răspuns Câştigător
| HasekiHurremSultan2 a răspuns:

Http://www.ucoz.ro/? pguid=3620098143&gclid=CLazhbye-qwCFceCDgodZ3vqSw

5 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

La cei de la forumz ai incercat?
http://www.forumz.ro/

| DjDOCALyN a răspuns:

Www.piczo.com.Cel mai tare! poti s iti faci si site.;)

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem prin care poti sa-ti creezi un Forum, Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Pasii: 1. Te inregistrezi aici: http://www.ucoz.ro/register
2. Te loghezi in Control Panel cu user-ul si parola selectate
3. Dai click pe butonul Inactive din Meniu, unde ai coloana cu optiuni in partea stanga sus - si activezi modulul Forum, dupa care alegi tema care iti place. Asta e tot! Dupa administrarea e simpla.

Mult succes!

| videochatconstanta a răspuns:

M-ar interesa si pe mine acest lucru...

| DinuAndrei2014 a răspuns:

Recomand www.freebb.net este gratuit, simplu de folosit si ofera si premii lunare!