| MestecGuma a întrebat:

Cum imi pot pune categorii pe blog? am un blog pe platforma bloggernu am mai intrat cateva luni si am observat ca s-au schimbat unele lucruri. Cum imi pot pune categorii de ex " Despre mine ", " Thing ", " Joaca in rime "?

Funda cine imi poate explica ca lumea fara tutoriale sau orice altceva de acest gen

1 răspuns:
| Raggy a răspuns:

1.Categorii. sa vad daca am inteles. Daca vorbesti de gadget-uri, intra la tabloul de bord, la "Aspect", din stanga ecranului, apasa pe "adaugati un gadget" si alege.
2. Daca vrei sa faci mai multe pagini pentru. blog, cauta tot la "adaugati un gadget" pana gasesti "Pagini" si fa-ti acolo mai multe.

scuze daca am explicat cam incurcat big grin