| cristinaalexia a întrebat:

Cum imi pot pune poza pentru profil?

6 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

O editez si dai save as si la numele pozei mai scrii. jpeg
cel mai bine o editezi in microsoft office picture manager
ex: catelus.jpeg
si aceasta este poza ta...cred ca o sa t descurci, nu?

| powergirl a răspuns:

Aici? daca aici dai la editare profil si jos undeva sub poza iti arata cum poti schimba poza de profil daca altundeva zii si te ajut daca pot pa pa

| Zoombe3 a răspuns:

In meniul din stanga gasesti editare profil, unde in josul paginii vei gasi "selectare imagine profil" dai clik pe butonul browse dupa care alegi o poza din calc. open dupa care salvare profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pus o pui usor, de schimbat insa e mai greu. din experienta iti spun, fiindca eu n o mai pot schimba.

| ralukyn23 a răspuns:

Aja e ceciliarepedesad.nici eu nu mai pot s'o sch x(...nu stiu ce naiba sa'i mai facstraight face

| lia a răspuns:

Si eu am probleme cu schimbatul pozei, dar cred ca motivul este dimensiunea ei happy