| ladyy a întrebat:

Cum intelegeti:; Stiinta-o lunga si sistematica curiozitate"?

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

"Stiinta lunga, saracia omului', nu suna bine dar este adevarat, my "laddy"!

| tukhey23 a răspuns:

Stiinta, e cea mai ''gloriasa'' creatie a lui d-zeu, niciodata nu va fi inteleasa happy

| tukhey23 a răspuns:

Elena:dar ''my lady elena'' cum ramane cu zicala:omul cat traieste, invata? mai bagat rau in ceata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum si scoala nu ar trebui sa fie ostiinta exacta ci o continua cautare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care mi-ati pus stupid am motive serioase sa cred ca aveti cultura 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hfcfxssdsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinta e tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinta...este si va avea un rol deosebit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinta este un lucru principal in viata omului