| anonim_4396 a întrebat:

Cum m-as putea imbraca de ziua mea, care este pe 13 august?
Mai trebuie sa zic...ca imi plac mai mult tinutele mai sport-casual...

menitonez ca am doar 13 ani... ceva idei?

8 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

O camasa deschisa la culoare cu centura in talie si blugi sau pantaloni scurti de culoare inchisa si balerini sau tocuri, dar nu prea mari. big grin

| εїз a răspuns:

Cred că văd în jur de 15 întrebări pe zi de genul " Cu ce pot să mă îmbrac când începe şcoala? ", nu ţi se par prosti de întrebări?
Cu ce ai putea să te imbraci? Ia-ţi o rochită, o bluză mai decoltată, un lanţ la gât, sandale în picioare şi cam atât.
La mulţi ani!

| Derye a răspuns:

GATA femeie. Ai pus vreo 5 intrebari. Maine intrebi ce poti sa mananci la ziua ta. Gata, gandeste'te la altceva...sau ai creierul limitat si nu poti mai mult.

| Ballet a răspuns:

Tricou cu imprimeu, pantaloni scurti sau 3 sferturi, sandale albe, bratari, ceva la gat, parul in codite sau pe spatehappy

| wall a răspuns:

Waaw
faci 13 ani?
pe 13 august.care cade vinerea, E chiar foarte tare!
Poti incerca o rochita.sau...o pereche de blugi si un tricou.Trebuie sa fi lejera.oh go on

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Hi hi hi...pe 14 e ziua meaa:X:X August! App.La multi ani! tinand cont ca este vara. ceva mai sport...sau o rochita de vara.

| MyMy_3116 a răspuns:

Uite o idee:colanti cu un tricou my lung si o centura lata in talie.

e o tinuta comoda, un pic eleganta si la modawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Vad muuuuulte intrebari de genu.Pai eu nu pot ghici ce hainutze ai tu in dulap.Incearca o pereche de iegari cu un tricou mai lung sau iegari o fusta si un tricou. Poate o rochie.Nu stiu.