| yonesss a întrebat:

Cum modific o descriere deja postata la deviantart pe contul meu? Si cum sterg un comm al meu sau al altora la profilul meu pe devianart? Multumesc anticipat! Dau minunata

Răspuns Câştigător
| Lory_1630 a răspuns:

Pai,nu poti.Si eu am incercat.Adica nu poti sa stergi.De editat poti.Intri la Raspunsurile mele, si vezi acolo raspunsul pe care l-ai dat, si il cauti pe cel pe care doresti sa-l editezi.Scrie sus, in dreptul lui Editeaza, dai acolo si editezi. Funda?