| EmoBrunetzikaAndreeeea a întrebat:

Cum mut pozele dintr-un album in altul pe hi5big grin? funda:X

Răspuns Câştigător
| Lorena_2784 a răspuns:

Dai pe fotografiile tale si chiar deasupra fotografiei scrie "albumele mele" dai un click acolo si iti arata toate albumele. Dai pe albumul din care vrei sa iti muti fotografiile. O sa iti apara imaginile din albumul respectiv.De aici e foarte simplu.Doar atingi imaginea si in partea tanga de jos iti apare un chenar mic cu o sageata. Dai pe el si selectezi albumul in care vrei sa muti fotografia.

te rog da-mi fundita daca e bun raspunsul.

Sper ca te-am ajutat.happy

5 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna!

dai click pe album, in stanga scrie:"gestionare fotografii"dai click si poti muta cu mouseul fotografiile!

| Bi.Dam a răspuns:

Gestionare album sau fotografii. o iei o muti si gataa@!

| dsada a răspuns:

Iti scrie sus cand dai sa pui poze o bara si scrie in ce album sa le pui. funda?

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin te duci in albumul pozei pe care vrei s-o muti, te duci la poza si arata in stanga poza o sageata si in dreapta pozei sa stergi. dai clik pe sageata si iti apare unde vrei sa muti poza.Si alegi albumul unde vrei sa pui pozabig grin
sper ca te-am ajutathappy

| Ch3aKy89 a răspuns:

Deschizi albumu, si te duci cu sageata pe o poza, si iti arata, muta sau sterge, si dai muta, si selectezi folderu...