| anonim_4396 a întrebat:

cum o cheama pe iubita lui Robert Pattinson?

8 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Din cate stiu nu se stie exact. A umblat cu un fotomodel pe nume Nina...se pare ca avut si ceva relatie cu partenera lui de platou din "Twilight"(Kristen). Am auzit ca e cu Annelyse Schoenberger.In rest nu stiu

De ce toata s-a indragostit de el pentru rolul din Twilight? Intr-adevar filmu` rupe; x... dar vad ca toate adolescentele din lumea intreaga sunt disperate dupa el. Mie imi era drag de cand a jucat in Harry Potter... dar nici chiar asalaughing

| jkelm a răspuns:

Annelyse Schoenberger

| LadyJess a răspuns:

Kristen Steward

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti tot fraieri daca credeti ca este ca fraiera aia de fotomodelalaughing voi nu vedeti ce fata arelaughing( Annelyse Schoenberger) deci nu este cu nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kristen stewart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E prea tare filmul. si nu mai stiu ce sa cred ori e cu christen ori nu, nu mai stiu ce sa mai cred... dar filmul a spart toate topurile... e prea tare si le sta bine impreuna!winkingwinkingkisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recunosc ca si mie imi place robert da unele sunteti prea disperatelaughing...si nu cred ca robert umbla cu kristen...sunt impreuna in film dar nu si in realitatehappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kristien