| Pinnacolada a întrebat:

Cum obtin diamantele la lady popular?big grin

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Uite, la Lady Popular, nu poti obtine diamante, numai daca le cumperi cu bani adevarati! In realitate! La inceput cand iti faci contul, parca iti da 8 diamante! Ar fi bine sa nu le irosesti si sa le patrezi! Daca aia 100 de dolari, te poti duce la Mall, si acolo gasesti buticul misterios! O cortina pe care scrie Mistery. Dai acolo, si daca ai noroc, poti castiga bani, IQ, haine, accesorii sau chiar DIAMANTE. Dar nu te bucura ca daca iti da diamante nu iti da 50, doar 2 sau 3! Ca sa iti poti cumpara un animal de companie stii ca trebuie sa ai 200 de diamante! Asa ca patreaza cele 8 diamante primite pe gratis, si pastreazati banii, pentru a te duce in fiecare zi la buticul misterios! Mai stiu ceva, dar nu stiu daca e adevarat, sau daca e asa cum zic eu, nu prea mai tin bin minte cum era! Daca te joci un an pe Lady Popular, primesti 200 de diamante! Succes!
Primesc fundita? Plizz

5 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Uite, la Lady Popular, nu poti obtine diamante, numai daca le cumperi cu bani adevarati! In realitate! La inceput cand iti faci contul, parca iti da 8 diamante! Ar fi bine sa nu le irosesti si sa le patrezi! Daca aia 100 de dolari, te poti duce la Mall, si acolo gasesti buticul misterios! O cortina pe care scrie Mistery. Dai acolo, si daca ai noroc, poti castiga bani, IQ, haine, accesorii sau chiar DIAMANTE. Dar nu te bucura ca daca iti da diamante nu iti da 50, doar 2 sau 3! Ca sa iti poti cumpara un animal de companie stii ca trebuie sa ai 200 de diamante! Asa ca patreaza cele 8 diamante primite pe gratis, si pastreazati banii, pentru a te duce in fiecare zi la buticul misterios! Mai stiu ceva, dar nu stiu daca e adevarat, sau daca e asa cum zic eu, nu prea mai tin bine minte cum era! Daca te joci un an pe Lady Popular, primesti 200 de diamante! Succes!
Primesc fundita? Plizz

| xamix a răspuns:

Daca faci 100 zile sau donezi (asta stiu de la sora mea)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu la 100 de zile primesti diamante, la inceput si la mystery au fost doua tombole pacat ca acum nu mai sunt

| ๓ยเ a răspuns:

Te pisi

| gabriela_2917 a răspuns:

Pai daca ai o suta de zile primesti 200 diamante si 200 puncte daca ai 200 zile primesti 300 diamante si 300 puncte te moti duce la buticul misterios sau le pioti cumpara cu mani adevarati sper ca te-am ajutat