| KidDu` a întrebat:

Cum pot afla daca cineva mi-a dath ignore straight face? [avand in vedere ca nu suntem din acelasi oras si nu am numarul de tel a acelei pers si nu cunosc nici un prieten de`al lui si intra foarte rar pe mess straight face ]?

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Din cand in cand, intra pe http://www.ydetector.ro, ii scrii id-ul si ai sa vezi daca e offline, invisible sau online.
Eu asa am aflat ca-mi daduse ignore.:))

| gabitza_6878 a răspuns:

Verifica daca e online
sunt mult site-uri cu care poti verifica daca e online(ascuns.ro, imvisible.ro, etc)
daca are cont de youtube, iti scrie acolo de cand n-a mai intrat pe youtube

| Raiden a răspuns:

Nu exista site-uri care sa-ti arate asta. Deci, nu poti afla.
Desi, ar exista o varianta. Poti sa-i cauti pagina de hi5, care se afla foarte usor. In cazul in care nu stii, scrii pe site-ul hi5.com la "cautare" id-ul lui@yahoo.com si te uiti la actualizari recente.

| deiu_8132 a răspuns:

Pai nu are d unde sa stie daca i-a dat ingore poate o tine pe inv...big grin

| Barbie_9607 a răspuns:

Intra pe www.ascuns.ro si bagi id acolo.

| Nuuu a răspuns:

Iti faci alt id si il bagi acolo! Daca e on inseamna ca ti. a dat ignore!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl vezi că intră pe mess înseamnă că nu ţi-a dar ignore.