| anonim_4227 a întrebat:

Cum pot afla loghinu si parola unei persoane la odnoklassniki.ru? va rog mult, doar la o persoana doresc, unei prietene...adica presupusa, care ma vorbeste pe la spate...va rog mult mult, funda si va voi fi recunoscatori!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu vreau sal flu si eu pe al meu, dar nustiiu cum va rog ajutati-ma si pe mine.

| angelopf a răspuns:

Nicicum. Nu este nici legal si nici frumos. Pune-te fata in fata cu persoana respectiva si discuta. Adevarul are doua variante, a ta si a ei.