| anonim_4227 a întrebat:

Cum pot afla loghinu si parola unei persoane? va rog mult, doar la o persoana doresc, unei prietene...adica presupusa, care ma vorbeste pe la spate...va rog mult mult, funda si va voi fi recunoscatori!

4 răspunsuri:
| change12 a răspuns:

Esti asa nerebdatoare sa alfii raspunsul incat nu zici programul... daca te referi la mess nu poti sa afli parola doar sa o ghicesti ceea ce e f greu aproape imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~awp-_ -kiler~

| BlacK_8915 a răspuns:

Poi este simplu daca stii username este bine, faci combinati de parola vezi ce jocuri mai joka du-te pe la el, uitate la username, la tastele de la tastatura intra pe cont si gata sau foloseste code.pass afla parola numia daca stii username bafta

| anonim_4227 explică:

La odnoklassniki.ru