| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot avea iubit la lady popular?

Răspuns Câştigător
| pinkydoll a răspuns:

Pai...trebuie sa fi fericita sa fi curata si odihnita si sa te imbraci cu haine cat mai scumpe apoi sa te duci in oras la disco si sa dai click pe butonul flirt daca nu ai prins in zbor pe nimeni incearca si maine. sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| girls_9639 a răspuns:

Te duci la club si jos scrie flirt apesi acolo si o sa ai iubit.este posibil sa nu mearga pentru.prima data trebuie sa mai incerci de multe ori.bafta in joc

| anamaria91 a răspuns:

Mergi la Club si dai Flirt

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Te duci in oras dai click pe discoteca si dupa dai la filrt(nu gasesti din prima iubit, si poti sa te duci decat o data pe zi la filrt)

| iLovedYou96 a răspuns:

Deci: du-te in oras si apasa pe disco si unde in chenarul careiti apare scrie "du-te la flirt" si apesi acolo! imi dai te rog funda ca te-am ajutat! bye bye