| laur10 a întrebat:

Cum pot creea server metin2 privat de preferat non-hamachi, sau si cu hamachi.niste tutoriale ceva va rog

12 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Www.4metin.ro
Ai de toate de ex:
Cum sa bagi un NPC
Cum sa faci server Gm mode
Cum sa iti faci site
Cum sa faci cal armat pe metin2.ro din 2 medalii ( merge am testat eu )
Cum sa schimbi bonusurile
Main quest lv1
ai de toate te asteptam

| ungurubulan a răspuns:

Www.eMetin2.com vezi asta !

| FlorinDGF a răspuns (pentru ungurubulan):

Ma prostule Laur vrea sa stie cum se face nu sa joace praful tau de sv laughing

| laur10 explică:

Cum sa faci cal armat pe metin2.ro din 2 medalii la ce topic gasesc asta?

| laur10 explică:

Cum sa faci cal armat pe metin2.ro din 2 medalii la ce topic gasesc cum pot face cal armat din 2 medalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa iei addons

| FlorinDGF a răspuns:

Uite aici poti face sv de mt prin hamachi mi-am facut si eu unul si mie esti;) http://www.youtube.com/watch?v=nIPp3cGyxig&feature=related

| bytza1994 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut sa-ti fac sv de mt2 da-mi add:bytza_gagicaru

| andreidedrac a răspuns (pentru bytza1994):

Sall bytza ma ajuti pe mine cu un server de metin2 privat sa fie asa smecher pana la 127 areme epice legendare da add pe mess la andrei.batacu@yahoo.com plese help me