| ριтιquтss a întrebat:

Cum pot face o imagine Alb-negru si dupa sa fac un obiect din imagine o culoare ( roz, alb, negru, albastru, verde...)?
Va rog frumos ajutati-ma!
Fundita, va rog din suflet.

Răspuns Câştigător
| Alabalaportocalaping a răspuns:

Http://www.picnik.com

Dai la "upload a photo" → "Create" → "Effects" → "Tint "→ "Black and White" si iti faci tu acolo... sper ca ti-am fost de ajutor:D funda?:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un mic program gratuit, vezi exemple http://www.panalu.net/2010/07/foto-alb-negru-sau-partial-colorate.html cu care poti face ce vrei tu

| Muflă a răspuns:

Dacă n-ai GIMP, Photoshop, Painter sau alt program de-ăsta poți să intri pe www.splashup.com
Faci poza alb-negru, faci un layer nou, colorezi obiectul ăla cu brush tool sau ce vrei tu și setezi layer-ul pe "color"