| PitBul2C a întrebat:

Cum pot face o pluta din bete de bambus si banda scoci?

12 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Banda scotch? serioslaughing?
Scotch-ul nu rezista la apalaughing

| PitBul2C explică (pentru suffarstar):

Da daca nu am aracet ce sa fac asa-i romanu cand i-e la nevoie

| suffarstar a răspuns (pentru PitBul2C):

laughing Nici aracetul nu tine la apa.Cuie,man cuie.Nu stiu de unde iei bambus.

| Razvanp69 a răspuns:

Intreaba-l pe Bear Grylls

| PitBul2C explică (pentru Razvanp69):

laughingha ha foarte amuzant

| Razvanp69 a răspuns (pentru PitBul2C):

Da la ce naibii iti trebuie pluta?! ca e 10 lei cu vaporasu pe Marea Neagra.

| PitBul2C explică (pentru Razvanp69):

Ne-o pus dirga sa face ceva creativ iar ce ii place ne da 10 laughing asa ca

| Razvanp69 a răspuns (pentru PitBul2C):

Pana cand iti trebuie?

| PitBul2C explică (pentru Razvanp69):

Pe saptaman alfelt pe miercuri dC?

| Razvanp69 a răspuns (pentru PitBul2C):

Ma gandeam sa iti zic sa faci altceva, bazeaza-te pe ceva electricitate, ca mereu da bine oriunde.

| PitBul2C explică (pentru Razvanp69):

Da as putea face o moara de vant

| Razvanp69 a răspuns (pentru PitBul2C):

Iti trebuie: un motoras, o baterie, si ceva gen polistiren (sau un alt material usor ca sa poata invarti motorasul). Poti sa faci rost de un motor de la o masinuta teleghidata, sau de prin targ. Cauti o cutiuta (orice altceva) ca sa poti acoperi partea electrica si sa se vada doar ce se invarte.