| Wihaela a întrebat:

Cum pot face rost de monede pe hi5? funda :S

Răspuns Câştigător
| misu62x a răspuns:

Poti sa le cumperi sau sa joci multe jocuri de pe hi5

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Trebuie sa le cumperi, prin sms.
Ai grija ca iti va lua si credit.

Toate cele bune!happy

| BiwCupcake a răspuns:

Hey.

NU poti sa obtii monede de hi5 decat cumparadu. le. sigh

insa... daca tu le vrei pentru cadouri hi5, iti spun un secret : cauta bine in cadourile pentru hi5 si ai sa gasexsti si cadouri ca 0 monede hi5 happy. eu am pe hi5 75 de cadouri dintre care numai vreo 10 sunt ca baniwinking restul sunt ca 0 monede. happy
crede.ma m-am interesat mult si nu merge sa obtii monede decat cumpanrandu. le. sigh

sper ca team jutatwinking

fundoi?; o3

| Sshine a răspuns:

Pai dai acolo sus unde scrie `0 Monede` si o sa-ti dea detalii happy. *Monedele se iau prin euro de pe telefon sau de pe card =D.* Bafta!

| Elena_4706 a răspuns:

D'alea rosii.happy => castigand trofee (:!

| Allyţu a răspuns:

Sunt 2 solutii:

1. Sa joci jocuri hi5 si sa castigi mult (adica sa ajungi in acele topuri)

2. Sa iti cumperi.

| geo1200 a răspuns:

Pai nuai cum sa faci rost decat daca platestiwinking