| JustMeeeeeeee a întrebat:

Cum pot face schimp de id-uri de mess?[liste de mess.intre 2 id-uri.ca sa ma exprim mai bine ]

3 răspunsuri:
| Sliix a răspuns:

Heei :*
Tu intri pe id-ul persoanei respective, iar acea persoana pe id-ul tau. Si luati unul de la celalalt id-uri.
- Sper ca te-am ajutat! Fundaa?

| JustMeeeeeeee explică:

Tot nu m-am exprimat bine laughing. Ca sa fiu mai clara. Eu am 2 id-uri unul vechi si altul nou. si vreau sa pun toata id-urile din cel vechi pe cel nou.dar cum? Stiu ca exista o functie la messenger.dar nu stiu care.

| Sliix a răspuns (pentru JustMeeeeeeee):

Aaa. big grin Paai nu cred ca exista thinking Singura solutie ar fi sa le adaugi unul cate unul. sad