| Deutza97 a întrebat:

Cum pot face si eu o poza asa. ba chiar mai multe is explicatii cum folosesc acel site/program. plzz http://andreea-doolkika.hi5.com/......otoUser.do e chiar misto poza asa mai multe in una evident funda doar daca imi dati explicatii

5 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Mdea.cu Adobe photoshop tongue desigur. lasa-mi id tau trm mesaj privat si iti fac eu ...ca nu e greu

| Iasmiine a răspuns:

Cu programul"photoinstrument"cred. Colorezi cu alb fondul.

| oOoLadyMoOo a răspuns:

Incearca cu Photoscape. Acolo poti sa faci o copie alb-negru dupa o poza, apoi sa o unesti cu originalul, programule foarte usor de utilizat, astfel incat iti poti edita pozele repede, iar rezultatul sa fie spectaculos.

Il poti downloada de aici :
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
Te-am ajutat?
Funda?

| stick a răspuns:

Buna, photoscape-ul poate face asta cam asa: inserezi poza pe care vrei sa o modifici, tai partea ce te intereseaza, faci un alt laier in care pastezi poza taiata apoi o selectectezi si schnimbi nuanta(sepia.alb-negru,negativ)iar in locul dintre ele adaugi op banda alba pe care inserezi ce text vrei tu, asta fiind o explicatie in mare, iar daca te pricepi la photoshop... e si mai simplu, succes!

| Deutza97 explică:

Puteti va rog mai explicit... unde gasesc la ce categorie trebuie s merg pentru a creea ce vreau eu combine, editor care?