| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi un id de mess sau un nume de utilizator de la vreun profil(hi5, neogen facebook)doar cu data de nastere?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu. pot fi mai multe pers cu aceeasi data sau poate are restrictie la profilul cauta si.tot degeaba.sau nu ti da voie sa l adaugi ca prieten.[ignor]. mie mi s a intimplat. chiar sa se dezaboneze sau sa si schimbe useru ...cam greu ce doresti tu dar asteapta si alte pareri. poate nu am dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| t8mazo a răspuns:

Dai la "search" si acolo alegi varsta corespunzatoare.