| deejayoo a întrebat:

Cum pot invata sa lucrez pe virtual dj sa mixez fara youtube ca eu nu inteleg nimic si nu gasesc in romana.multumesc anticipat. poate un link cevahappy. funda sigur

Răspuns Câştigător
| 12stefy a răspuns:

S-ar putea sa nu te multumeasca raspunsul meu, dar daca nu intelegi tutorialele de pe youtube cel mai bine e sa deschizi programul si sa vezi ce face fiecare optiune happy. Eu chiar am pe youtube cateva melodii remixate cu virtual dj. Nu sunt extraordinare, dar nu le-am facut cu ajutorul vreunui tutorial. Poti face asta ca nu o sa dureze mult. Pune o melodie acolo si incearca sa vezi ce face fiecare efect si n-o sa dureze mult pana o sa te inveti.