| ddlovatojbfan a întrebat:

Cum pot organiza un fanclub Jonas si Demi Lovato ( de ala cu intalniri)? Am deja membrii dar imi mai trebuie idei. Mersi! Cel mia bun raspuns primeste

5 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Puteti sa faceti in sala de lectura a scolii(daca aveti) si sa mai stati acolo dupa ore si puteti mereu sa aduceti informatii noi despre demi lovato si jonas brothers. Bafta!

| TheTiger a răspuns:

In realitate?

1.iti trebuie o camera mare( daca ai multi membri, daca nu, ii buna si una mica).
2.Sa vorbiti despre ei, sa fiti fani 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11

| VadMelodii a răspuns:

Adica ai facut un fanclub in realitate sau ai facut un site sau forum?
daca ai facut da-mi is mie link-ul sa vad despre ce e vorba pe acolo(daca e site bineinteles)

| MICHAel a răspuns:

Cati ani ai? si ia spune-mi daca ai intemeia acest fanclub dupa ce satisfactie ai avea? este o prostie mai bine lasate de idee

| ddlovatojbfan explică:

Deci vreau sa fac un fanclub cu intalniri, poate si o revista. Am membrii clubului dar imi mai trebuie cateva idei despre club.