| andutxza a întrebat:

Cum pot pune cand cineva intra pe profilul meu la hi5 sa porneasca muzica la orcine cand intra cineva?

Răspuns Câştigător
| ßhåååå a răspuns:

Incearca asa :ia site-ul melodiei (dupa youtube sau alt site)da copy pe el, apoi mergi la tine la hi5 si in casuta alba la profiluri comentate dai past acolo (ca si cum ti-ai comenta singur profilul) si apoi dai adaugare, iar cel care intra iti asculta piesa, la mine a functionatwinking. daca te-am ajutat ast fundawinking

5 răspunsuri:
| ßhåååå a răspuns:

Profilurile comentate sunt in dreapta paginii mai jos

| Aiureeaaa a răspuns:

Poate te ajuta cu ceva:

http://www.tpu.ro/......mutlumesc/

bft!

| andutxza explică:

La comentarii trebuie sa dau? si daca nu va suparati unde este profiluri comentate?

| Diva_8181 a răspuns:

Castiga pe internet: facibanipenet.ro

| Blondutza_8123 a răspuns:

Pai vezi ca este pe acolo la video/muzica ceva cu "AUTORUN" sau ceva de genulhee hee Sper sa-ti fiu de ajutor happy.