| Xonia a întrebat:

Cum pot pune niste poze care le am in calculator pe o foaie
De ex sa pun 6 poze pe o foaie si apoi sa le scot la imprimanta si sa iese toate 6 cum le-am facut in calculator

7 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Le scoti la imprimantabig grin
O metoda e sa le lucrezi in Paint
Dai de la Edit pe Paste from, alegi poza si o reduci la dimensiunile dorite. Le asezi cum vrei in pagina, salvezi si scoti la imprimanta

Daca nu ai imprimanta poti merge undeva la un xerox cu un CD sau un stick pe care sa bagi "pagina" lucrata in Paint si o rogi sa ti-o scoata la imprimanta. Mai mult de 20-40 de bani nu te costa.
Succes!

| DeyCj a răspuns:

Păi ar fi 2 metode:
1. PowerPoint
Deschizi programul, iar apoi tragi cu mouse-ul pozele care vrei să le pui pe diapozitiv, recomand pe rând ca să nu te încurci cu ordinea(dacă contează) şi apoi îi dai print.
2. Word
Iei pozele şi le pui într-un document de Word, iar apoi le printezi.
Succes.

| Dominicc a răspuns:

Le pui cu photoscape. are optiune de facut colaje.

sau le pui in word. le pui pe pagina

| Miяu a răspuns:

Le bagi in Word, sau le modifici cu un program de editat poze, si pui pe aceeasi foaie cate poze vrei. ( Photoscape se numeste programulwinking )
FunditsA?

| Flash a răspuns:

Selectezi ce imagini vrei sa printezi, dai click dreapta pe una din ele si alegi "Print", in dreapta ai dimensiunile (cate sa pui pe o foaie)

| T30D0RA a răspuns:

Fa un colaj frumos. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca ca e bine ca asa am incercat