| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum pot rezolva aceasta eroare? Cand intru intr-un fisier mai exact in fifa world cup 2010 imi da eroarea de la Registry Editor:Registry editing has been disabled by your administrator.Cum pot rezolva aceasta eroare?

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai activezi registery editing prin start->run->services.msc dai enter
cauti remote registery, click dreapta pe el, properties, la startup tipe pui automatic sau chiar si manual, apoi ok
click dreapta tot pe remote registery si dai start. Iar acum trebuie sa iti mearga jocul.

| anca_1934 a răspuns:

Sa refaci contul...