| Rock19812 a întrebat:

Cum pot sa am internet pe telefon? Am un Samsung GT-S 5610 si vreau internet non-stop la ellaughing,atunci cand sunt in oras, pe afara, pe ala scoala........Help mee va >rogpuppy dog eyes==FUNDA!big grin

3 răspunsuri:
| Feelings14 a răspuns:

In primul rabd, trebuie sa ai net pe cartela ( MB ) sau pe abonament. apoi suni la relatii cu clientii. de exemplu, la cosmote trebuie sa trimiti un mesaj la 638 cu " setari " iar de acolo iti tot zice ce sa faci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti o optiune cu trafic de date pe abonament / cartela

| darrio2007 a răspuns:

Activeaza-ti optiune de internet.Pe ce esti tu.Cartela sau abonament.