| aaaaaaa1 a întrebat:

Cum pot sa cumpar la stradoll si hainele alea care au steluta si cum pot sa fac sa am mai multi bani? dau fundita

4 răspunsuri:
| aaaaaaa1 explică:

Dar unde apas sa lucarez?

| N1mka4eva a răspuns:

Pai, hainele cu stea sunt pentru. SuperStar-uri, si trebuie sa platesti in jur de 2 euro, prin mesaj, ca sa te faci SS.Asa vrei putea sa le cumperi, timp de 2 saptamani, pana esti din nou Non-SS.De asemenea, poti sa votezi CG, la album etc. si ai 5 Stardollari din care unul iti ramane mereu, pana il cheltuiesti, adica. Poti lua 10$ gratis faca te conectezi cu Facebook-ul, si in rest, poti gasi haine gratis pe bloguri gen HotBuysBazaar&co.
fundita?happy:*

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Eu iti raspund doar la intrebarea cu banii.Muncesti.

| patriciabianca39 a răspuns:

Buna! La stardooll nu poti sa cumperi hainele cu stelute pentru ca sunt pentru superstar. Daca vrei sa le cumperi trebuie sa te faci superstar si ca sa te faci superstar trebuie sa platesti.Si ca sa faci mai multi bani trebuie sa dai in fiecare zi minimum un vot covegirl un vot la album si unul la scenariu si mai trebuie si sa dai la catwalk sa votezi o tinuta si niste haine. O sa-ti dea 5 dolari din care trebuie sa folosesti 4 si iti ramane unu pe care il poti pastra. Sper ca mesajul meu a fost folositor.