| Iustiina a întrebat:

Cum pot sa fac bani la barn buddy foarte usor...nu numai cand recoltez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Poti sa furi de la vecini si sa le vinzi recoltele furate
-Planteaza si recolteaza culturi si fa trofee ( primesti multi bani si credite )
-Cumparati animale si culege oua, lapte, blana
-Curata gradinile vecinilor de buruieni, gandaci si udale plantele
-Planteaza mult trifoi ( e ieftin ) si foloseste fertilizatoare. Raportand timpul de crestere pentru trifoi iti va creste imediat ce ii pui fertilizator si dupa il recoltezi, il vinzi si treci mai repede nivelele si primesti si bani

Sper ca te-am ajutat! Funda :*?

8 răspunsuri:
| Flory200 a răspuns:

Pai curatand gradinile altora de gandaci, buruieni si udand recoltele lor.Si pe a tale de asemeneawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vinzi tot ce ai recoltat vezi ca acolo sus unde este shop scr:hambar dai acolo iti apare tot ce ai recoltat si ori poti vinde totul ori numai ce vrei uh

fundita:d?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Poti sa plandezi diferite plante si apoi dai la hambar si le vinzi sau alegi tu.

| IooAnaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...asta stiu si eu tongue

| MatiesIonut152212 a răspuns:

-Poti sa furi de la vecini si sa le vinzi recoltele furate
-Planteaza si recolteaza culturi si fa trofee ( primesti multi bani si credite )
-Cumparati animale si culege oua, lapte, blana
-Curata gradinile vecinilor de buruieni, gandaci si udale plantele
-Planteaza mult trifoi ( e ieftin ) si foloseste fertilizatoare. Raportand timpul de crestere pentru trifoi iti va creste imediat ce ii pui fertilizator si dupa il recoltezi, il vinzi si treci mai repede nivelele si primesti si bani

| toxicgirl_2338 a răspuns:

Ai putea sa vinzi tot ceai recoltat dai la hambar si ori le vinzi pe toate ori alegi uh!

| AdeRockerTzz a răspuns:

Facanf trofee la fiecare leguma :X

| Boss_Raul_1995 a răspuns:

Fraierilor exista o metoda care faci bani rosii simplu fara hack sau cod! intri in joc dai la masinute unde castigi dai bet 2 si lines 1 astepti pana vine 2 3 4 sau 5 rate apesi pe tam vezi un dreptungi galben si cu el te duci la lines dai 9 la bet 20 cred ca te-am ajutat