| ρячηтεεsчтα a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu imi mai apara la facebook cand intru email'ul si password'ul. k daca debifez pastreaza'ma autentificattot imi arata id si parola. happydau funfditza.

4 răspunsuri:
| ρячηтεεsчтα explică:

Da aia stiu da nu stiu cum sa fac sa NU imi mai apara datele camnd intru pe facebook pentru ca imi apar direct si (emil'ul si parola) cum sa fac sa nu imi mai apara k daca debifez acolo" Pastreaza'ma autentificat" tot imi apare email'ul si parola.

| Anynamee a răspuns:

De duci cu mouse'ul pe email'ul respectiv si apesi delete de pe tastatura

| zaikorulez a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome sau Firefox, cand te vei loga iti va aparea o bara sus pe ecran, care te va intreba daca vrei sa salveze parola pentru siteul respectiv.