| veny a întrebat:

Cum pot sa fac un cont pe youtube? Va rog spuneti-mi si mie cum! Completez toate casutela, dau salvare si la final imi spune ca nu pot fi introdus in baza lor de date! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

Nu stiu care'i problema... vezi ca daca nu ai 15-16 ani nu cred ca poti sa-ti faci cont pe youtube...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.com/......rviceLogin
Trebuie sa ai o adresa de cont valida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca esti prea mic/a atunci cand completezi data de nastere. Eu nu am cont si nu stiu daca trebuie sa completezi si data de nastere, da' daca vrei sa te accepte, zi ca ai 13 sau 15 ani. Mult succes!