| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac un hi5 public?
adica de ex : Cand scrie cineva the real... hi5, sa apara pe pagina de google
cum sa fac?
plss ajutati-ma (fundita!)

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Buna! happy

Ai nevoie de mult timp si vizualizari. Eu una cand am scris hi5 mi-a dat 2 al unor vedete si au la vizualizari, cu carul. Acum poate nu sunt ei in realitate dar cine le-a facut a vrut sa pacaleasca lumea. Fara suparare, dar de ce vrei asta, esti vreo vedeta si nu stim si noi blushingCa sa apara pe google cand scrii trebuie sa ai multe vizualizarii si pentru asta si trebuie mult timp. Daca pui poze incearca sa cauti poze care nu prea se gasesc pe net. Iar daca pui data la despre mine, cauta pe wiki, si fi atenta ca poate gresesti ceva si alti fani care il/o cun bine pe acea persoana poate isi dau seama ca nu e cu adevarat, decat un fan sau o anumita persoana.

Pa-pa wave

5 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Deci "Mitza" tu ce dq te bagi`n seama aiurea?
eu am pus o intrebare si astept un raspuns nu sa ma tot critici tu!
a`hh si daca tot de mananca`n... nu vreau sa fac hi5`ul unei vedete!
sau hi5 meu!
prietena mea m-a rugat sa o ajut in leg. cu ce scrie mai sus
hay pa.

| NimeniCuActe a răspuns:

Atunci ori vrei sa faci tu hi5-ul unei vedete happy pentru care meriti nu doar 1x phbbbbt, ori vrei ca hi5-ul tau sa apara pe google... pai banuiesc pe la pagina ∞ happy Gaseste-ti ceva mai bun de facutwinking

| NimeniCuActe a răspuns:

Ma bag in seama pentru ca va cunosc happy Fiecare are ceva pitzi in el... prefer sa am ceva in fiecare pitzi smug

| TheLoveDoctor a răspuns:

Trebuie sa fi mai explicita. Nu se înțelege ce vrei!

| DenisaAbdn a răspuns:

Nevoie de mai multa atentie, hm? Cauta sa te faci remarcata prin alte lucruri, lasa hi5-ul. Sunt convinsa ca ai calitati care te pot pune mai mult in valoare decat un profil hi5. Un sfat ca de la o sora mai mare.