| Andreea5775 a întrebat:

Cum pot sa gasesc intrebari fara raspuns?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le gasesti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-fara-raspuns. Numai bine!

| zdrangoi a răspuns:

Faci click sus in dreapta pe "Raspunde primul!"
(Langa "Discuta live")

| MenInShadow a răspuns:

Intrebarile care apar pe site, sunt noi, de obicei cele din timpul zilei, ca nu stau useri seara tarziu sa puna intrebari, sau nu se scoala de dimineata tot sa puna intrebaril.
Si, cand raspunzi la o intrebare dupa ce dai click pe Raspunde, te trimite la o pagina la care scrie "Intrebari care nu si-au gasit inca raspunsuri" si gasesti acolo cateva

| alex123456 a răspuns:

Daca la cineva in dai un raspuns si il publici iti apare mai multe intrebari fara raspuns sper ca am fost de ajutor funda?

| mafiotuXXL a răspuns:

laughing ce intrebare ii astaa Cauta pe google ca acolo gasesti pe google si ce nu vrei gasestii acolo laughingrolling on the floor