| EmiiLoveYou a întrebat:

Cum pot sa imi personalizez ghiozdanul, mai precis sa il decorez?
Daca se poate cu decoratiuni facute manual.

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Niste insigne faine, panglici, poti desena ceva... poti pune la capat la fermoare impletituri din alea sau ceva breloc misto sau animal de plus...bla bla bla.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Poti sa pui insigne, Ciucuri, Poti scrie pe el...

| didicriss a răspuns:

Insigne,strasuri,paiete,pamblici,brelocuri...happy...funda?

| codrinaioana a răspuns:

Pai iti trebuie carioci si imaginatie. desenezi tot felul de modele, poti sa scrii ce vrei. atata tot. bafta!

| Ssssst a răspuns:

Poti sa iei un pix si sa desenezi pe el sau sa scri.Asa poti sa adaugi mereu cate ceva...In scoala ai parte de foarte multe momente frumoase, nu crezi ca o sa iti faca placere ca peste cativa ani sa te uiti la ghiozdan si sa iti aduci aminte de copilarie? happy

| Pisikutza_Anutza_1994 a răspuns:

Poti pune diferite ecusoane funny sau fa bratari impletite din ata colorata pusa in patru si apoi coase-o pe chiozdat in diferite forme dorite de tine

| seli2002 a răspuns:

Poti pune diferite abtipilduri sau ecusoane sau insicne sau sclipici sau poti desena ceva pe elhappy