| xDoubleTalk a întrebat:

Cum pot sa imi pun o poza la profil? Am incercat la "Editare Profil" dar cand am dat pe "Vizualizare Profil" nu-mi mai aparea poza. Dau funda pentru cine stie happy

4 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Dupa ce iti pui avatarul, iti scrie ca dureaza un timp pana iti va apare fotografia la profil. Un pic de rabdare! happy

| MihaiN1 a răspuns:

Buna. In primul rand : in partea stanga a paginii scrie sub punctajul acumulat in ultimele 7 zile asa : Editare profil. Dai acolo. Si jos, dupa ce ai completat toate spatiile alea iti zice : "selecteaza imagine profil " si apesi pe ALEGE. Cauzi poza pe care o vrei ca imagine de profil, apesi clik pe ea si dai la deschidere. Si gata... Dai la " Salveaza profilul "!

Funda, te rog?

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Dupa ce ai pos poza, da NEAPARAT,, Salveaza Profilul''
Dar apropo...ai pozawinking(una cu Demi Lovato, parca :*)
Funda thinking

| xDoubleTalk explică:

Am dat si pe "Salveaza Profilul" dar cand pun un raspuns, nu-mi apare poza.