| dsada a întrebat:

Cum pot sa imi sarut iubitul pe gat? ca as vrea sa fac asta dar nu prea stiu cumbig grin cum fac? help!

6 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Pai ii sugi partea aia unde vrei sa ii lasi urmalaughing
Ca si cum ai bea suc cu paiulhappy

| RoberT_2406 a răspuns:

Nu stiu daca la cei 12 ani ai tai ar trebui sa ai pasiunile astea happy si totusi daca timpul si parintii iti permit... Un sarut pe gat nu e diferit de orice al sarut!
Fetele prefera mai mult asta... Baietii in schimb sunt atrasi de cu totul alte chestii! Nu i se va parea ceva prea special un sarut pe gat.

| dsada explică:

Mda as vrea sa ii las urma

| guritza a răspuns:

Cu buzele si cu limba! http://www.cs-gothic.ro/forum/

| Inaemma a răspuns:

Te lasi usor pe umarul lui apoi tinzi catre gat nu este foarte greu
incearca si totul va fi bine happy

| MARS a răspuns:

Hmmm scimplu il saruti, fara frica nu te va respinge!
insa doar daca tu nu vei dori sa lasi urma ta pe gitul lui. atunci da! o va face., in restyl totul va fi bine!
sau inventeaza un joc. cu regulile tale,!