| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb TOATA carcasa de la un telefon Samsung C3300K champ? FUNDA+VOT:*

Răspuns Câştigător
| paul_7261 a răspuns:

Sal pai mergi la gsm sigur acolo til face numai ca e putin mai scump.sau poti sa cumperi tu carcasa depe undeva mai ieftina mergi intreaba unde vezi carcase de telefoane si acolo o sa iti faci comanda o sa to aduca si dupa mergi undeva unde repara telefoane si ii dai acolo 5 10 lei si ai scapat sau rogi un pretenhappy bafta multahappy

1 răspuns:
| Askaw0w a răspuns:

Nu se poate...