| meh:X a întrebat:

Cum pot sa ma decupez dintr-o poza? Si sa o pun pe alt fundal? ...si sa imi schimb culoarea parului

7 răspunsuri:
| Cata96 a răspuns:

Downloadezi photoscape->acolo pe editare imagine(dupa ce l-ai instalat)->corp->(selectezi cat din poza vrei sa decupezi)->dai iar pe corp si e gata decupata->o salvezi si apoi cu fundalul...intri iar in photoscape->page si acolotongue...si culoarea parului->intra pe taaz.com fa-ti un cont si acolo poti schimba si frizura si culoareawinking
funditabig grinbig grin?

| M' a răspuns:

Cu photoscape:-.editor-.crop
si cu photoinstrument iti poti schimba culoarea parului te poti machia, orice.

| isa_9377 a răspuns:

Ce sa iti zic ai mai multe variante

daca vrei sa te decupezi dintr-o poza foloseste potoshop sau potoscape daca nu stii umbla cu photosop cauta alte variante de programe...

in ce priveste schimbarea culorii parului intra pe www.tazz.com si acolo fa-ti un cont si o sa iti poti schimba nu doar culoarea parului ci si machiajul :P

sper sa iti fie de ajutor pupici

| meh:X explică:

Y

| meh:X explică:

Va multumesc mult :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okok