| SherKan19 a întrebat:

Cum pot sa ma joc fifa. 1 vs 1., am 2 tastaturi pe usb. la citeste pe aman2. intru in fifa. dar nu ma lasa sa aleg decat o data. adica doar o echipa. a unuia din tastatura
Cum pot sa fac sa ma joc cu 2 tastaturi!

1 răspuns:
| eweu a răspuns:

Cu 2 tastaturi nu poti juca fifa 1 vs 1, iti trebuie un gamepad sau un joystick, eu am un gamepad si joc aproape zilnic cu prietenii mei.App daca cumva vrei sa iti cumperi unu gasesti si cu 20 lei.Sau daca vrei poti juca pe internet, daca vrei sa stii cum da-mi un mesaj si iti explic detaliat