| Anonim9990 a întrebat:

Cum pot sa ma trezesc dimineata mai repede de cat as vrea daca ma culc tarziu. Stiu ati zice sa ma culc repede dar nici o sansa ca nu pot sa dorm mai repede de 12 noaptea. Si daca imi pun alarma ...Ma ridic si pun telefonul la loc si adorm iar. Metoda care merge FUNDA.

3 răspunsuri:
| Mariana155 a răspuns:

Lol, de ce vrei sa te trezesti devreme? e vacanta frate!

| SasukeCS2 a răspuns:

Pai cele mai bune 4 ore de som sunt intre orele 22:00 - 02:00, cu alte cuvinte daca la ora 22:00 esti deja adormit si te scoli la 02:00 esti foarte odihnit si nu mai ai nevoie de somn in acea ziwinking. Dar ca sa mearga chestia asta trebuie facuta cel putin de 2 ori consecutiv.

| JustYourHeroine a răspuns:

Http://perfecte.md/......lcare.html
Asa iti valorifici mai mult putinele ore pe care le consumi dormind ...La mine merge...
Succes! Bye!