| Miki_5838 a întrebat:

Cum pot sa maresc populatia de la jocul CityVille(de pe facebook). Cum pot sa fac ca la lvl 11 sa nu am 170 sa am 250 la numarul de loc. sau la ce lvl mai creste numarul de loc?big grin

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Ca sa poti creste populatia nu cred ca e important lvl pe care il ai(dar trebuie oricum minim 11). Conteaza cati bani ai (ex cand mi-a crescut mie nr de locuitori aveam cam 50. 000bani).
P. S:Nr de locuitori se creste singur(atunci cant indeplinesti conditiile date de mine)Tu doar joacate, si cresteti lvl(conteaza sa ai peste lvl 11)
Sper sa te fi ajutat^_^!

5 răspunsuri:
| Miki_5838 explică:

Ms mult kiss

| alexandra_3460 a răspuns:

Cum pot sa-mi fac port?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie faza cu portu si joak cityvile poate sa dea add la Mihuti ionut madalin! bft

| WR104 a răspuns:

Care vrea 10 milioane de coins pe zi sa imi trimita un mesaj

| gheorghitaa a răspuns:

De fapt populatia(maximul) se mareste prin construirea de cladiri de la Community Buildings