| YumiSukinanda a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un centru de echitatie in jocul howrse?

8 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

Trebuie sa ai 20 de zile de vechime apoi dai la centrul de echitatie

| AllyAlly2a a răspuns:

Trebuie sa ai 20 de zile si te duci le Centrul de echitatie la birou.

| Lulupana1234 a răspuns:

Trebuie sa finalizezi obiectivele crescatorului incepator, dupa o sa poti sa iti faci un centru de echitatie

| RoXiiiAliina a răspuns:

Salut si eu joc howrse sunt misterroxy si am un centru de echitatie.Nu este prea greu sa iti faci unul doar trebuie sa urmezi urmatorii pasii:
1.Intri pe site te loghezi/inregistrezi
2.Dai la centru de echitatie
3.Dai clic pe birou
4.Completezi :
-Nume centru
-Ii adaugi o descriere
-Clic pe termina
5.Ai facut un centru de echitatie...Trebuie sa organizezi competitii, sa le pui un asternut caiilor, Angajezi ingrijitori.
SPER CA TE-AM AJUTAT SI CA O SA FIM PRIETENI IN JOC.Pa

| AndreeaFrancesca a răspuns (pentru RoXiiiAliina):

Cat trebuie sa ai la vechime?

| RoXiiiAliina a răspuns (pentru AndreeaFrancesca):

Minim vreo 3/5 zile

| RoXiiiAliina a răspuns:

Nu primesc funda?

| lorenamihailescu a răspuns:

Nu iti poti face decat dupa ce ai 50 de zile vechime. atunci intri la centrul de echitatie, biroul meu si iti faci unul