| leon2002 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun uridium gratis pe dark orbit?

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci care doreste 100. 000 uridium dintr-un SMS gratis nici mie nnu mia crezut ca merge da merge daca ai abonament pe etlefon merge gratis! trimiteti daca aveit abonament pentru a primi 100. 000 uridium dintr-un sms la BIG 5182712

to: 1395

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie doar sa trimiti mersi la 1395 cu textul BIG 5182577 si primesti 6. 250 uridium multa bafta eu am vengeance full elite lvl 17 mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sigur merge asta cu cheatul nu e smecherie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uridium faci cand distrugi un alean si gata sau ei cuti si le colectezi ori faci misiuni ori dai sms.sms-urile sunt naspa iti cere mult si iti da putin. terminat TheTigerBlade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.darkorbit.ro big poynt nu va mai luati dupa prostii sms-ul se da; scrieti textul BIG 4813253 dupa cum se vede cu litere mari si trimiteti la nr 1395

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ADMIN DARK ORBIT: trimiteti sms la 1395 cu textul BIG 522986 am si video ca merge nu va lasati prostiti de astia de jos sunt copii distrusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strangi cuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am! nici nu cred ca exista asa ceva, uite am gasit niste coduri de uridium da sa nu incerci ca nu sunt bune infine ute codurile: baby ori teen sau om. Cam atatea sunt da sa nu incerci! ca nu sunt bunebroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite am facut o chestie si mi-a mers deci nu m-am jucat o luna pe cont i te anunta aia la dark ca sa intri pe cont exact atunci dar in timp ce nu te joci pe contul ala poti sa faci altu ca sa nu te plictisesti de faci asa cum tiam spus si iti da mise pare vreo 30. 000 de U.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga leon eu sunt andreea si cred ca e bine ce crezi tu

Răspuns utilizator avertizat
| Simplu876 a răspuns:

Uridiumul se cumapara pe bani tongue

| Alexandru_Adrian_1980 a răspuns:

Da mai bine e sa joci cinstit
stiu ca unu honor a fost banat ca a avut kack rezista la orce si distrugea pe oricine cu x1
asa ca mai bine joci cinstit stai in hartile 1-2 2-2 3-2 si aduna cutiile asa fac eu si acu am goliat u lf 4 6 lf 3 si restul lf 2 motoare cele mai bune la fel si scuturi 7 flaxuri...

| florin_6630 a răspuns:

Trimite sms cu textul BIG 70480457 la numarul 7465 pentru 3.000.000 de uridium atentie costa 6.20 euro

| Lokart a răspuns:

Mai nu trimite la cum au zis astia ( BIG5809586 ). Te pacalesc. Trebuie sa trimiti codul tau de BIG de la contul tau de darkrobit. Doar asa poti sa iei uridium... Sau sa downloadezi Hack-uri. Dar va reamintesc, sa nu trisati ( mai ales ca de obicei hacurile nu merg )

| iceshock a răspuns:

Eu joc dark orbit de jumatate de an. Fiecare cont are codul lui cum arfi al meu are "BIG 5515448". Daca trimiti SMS la acesta uridiumul vine pe contul meu nu pe altau.SI cum spuneam la inceput.Fiecare cont are codul lui.Pentru mai multe informatii de dark orbit adagati in lista de messenger george_vlad_yo sau in lista de skipe unionskgb.

| Floris_1808 a răspuns:

Daca vrei un hack uite aici este 100% incercat de mine uite trimiti sms aici si vei primi in loc de 6250 de uri 200.000uri este incercat de mine si miau intrat BIG 5370649 la nr 1395 si vei primi un mesaj de confirmare ca ti s-a trimis 200.000 uridiu si atentie nu-ti ia niciun ban la sms!

| cristi_5118 a răspuns:

Nu poti sa-ti pui uridium gratis, pe cont poti dor adunand cutiile magice si sa ditrugi adversar.

| Querty a răspuns:

1. Nu fi tampit(a) si trimite sms la BIG numar. vei incarca contul altuia. Acel numar este unic pentru fiecare jucator. Il gasesti in pagina de joc.
2. Nu exista programe/ scripturi. de genul uridium gratis...

| Pascu_Gaby_1995 a răspuns:

Ma jucam si eu acum un an.da' m-am lasat. au bagat prea multe cacaturi straight face

| el_8379 a răspuns:

Trimite sms la BIG 4208324 cate vrei sunt pe gratis eu am trimis o 100

| marius38 a răspuns:

Eu am gasit pe net un cod care mi-a mers trebuie sa trimiti sms cu BIG
68903413 (atentie la spatiu) la 1395 si iti da 100.000 uridium si un lenov totul gratis. Daca nu iti merge prima oara mai incearca mie mi-a mers si e super

| marius38 a răspuns:

Am facut rost de la admin se schimba codul la fiecare 3 luni asa ca grabitiva trebuie sa trimiti la 1395 BIG 6245433 si merge asa ca grabitiva deja am goliath cu lf3e gratis si iti da 100.000 uridium

| SiL3NtShAdOw a răspuns:

Trimite la numarul 7465 mesajul BIG 6292798 iti ia 1.99 euro si iti da 5000 uridium baftahappy

| zipo11 a răspuns:

Pai,pentru uridium cauti pe net download free bot v2.01 for uridium-darkorbit.multumesc!

| Ionutz_8826 a răspuns:

Ma ales vrajeli trimite sms la 1395 cu textul BIG 71216684 te costa 1 eurowinking

| Ddenis a răspuns:

NOU o noua smecherie aparuta in decembrie 2013 trimiti BIG 14543486 ai grija intre spatiul dintre BIG si numar iti da 150.000 uri si design havok

| TheMaster25 a răspuns:

Trimite BIG 3751028 si cu numai 2eur primesti 1. 000. 000 uri pe sms, oferta numai luna aceasta.

| dragon189 a răspuns:

Trimite BIG 83229406 SMS 2 euro iti da 1.000.000 uridium si de 3 ori mai multe credite.

| tudo0or_5631 a răspuns:

Pai trimite un sms la 7465 cu textul BIG 6213709

urmatoarea zi ai goliath cu 4 irisuri si 234.789 uridium cel mai simplu cod