| leon2002 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun uridium gratis pe dark orbit?

68 răspunsuri:
| alex890 a răspuns:

Nu va mai cacati pe voi cu SMS-uri ca cica daca trimiti BIG si nu stiu ce iti da 1.000.000.sa fim seriosi.Astea-s vrajeli ca sa va incarcati voi conturile cu uridium pe banii altora.Mai bine jucati cinstit decat sa va cacati pe voi cu SMS-uri de doi bani. Puneti osul la treaba daca vreti conturi tari nu sa ii pacaliti pe altii ca daca trimite BIG si nu stiu ce la 1395 ii incarca contul cu nu stiu cati uridium. leon2002 sa nu ii crezi pe astia cu BIG-urile lor ca astia iti iau banii de pe telefon ca sa isi incarce ei conturile.Credema!

| alex890 a răspuns:

Trimite textul PASS la 1339 [0, 00 euro/sms]si vei primi un cod.Trimite codul prin e-mail-ulbig grinO_uridium.Adminul va inregistra codul pe contul tau si vei primi uridium-ul dorit.Succes.

| Milea_Andrei_1990 a răspuns:

Trimite BIG 9263717 la numarul 1395 si vei primi 150 de mii uridium gratis! Asa am facut si eu si mi-a dat 150 k happy sper ca ti-am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| Ddenis a răspuns:

NOU o noua smecherie aparuta in decembrie 2013 trimiti BIG 14543486 ai grija intre spatiul dintre BIG si numar iti da 150.000 uri si design havok

| Simplu876 a răspuns:

Uridiumul se cumapara pe bani tongue

| Pascu_Gaby_1995 a răspuns:

Ma jucam si eu acum un an.da' m-am lasat. au bagat prea multe cacaturi straight face

| Alexandru_Adrian_1980 a răspuns:

Da mai bine e sa joci cinstit
stiu ca unu honor a fost banat ca a avut kack rezista la orce si distrugea pe oricine cu x1
asa ca mai bine joci cinstit stai in hartile 1-2 2-2 3-2 si aduna cutiile asa fac eu si acu am goliat u lf 4 6 lf 3 si restul lf 2 motoare cele mai bune la fel si scuturi 7 flaxuri...