| BogdanSk a întrebat:

Cum pot sa-mi reschimb numele pe Facebook? Mi l-am schimbat de vreo 5 ori, si dupa mi-a scris "We confirm all name changes before they become viewable in your profile. This usually takes 24 hours." Am stat 2-3 luni si nici acum nu mi l-a activat. Ce sa fac? Dau fuundaa! plus vot

Răspuns Câştigător
| Twix4Ever a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat la fel happy asa ca inteleg cum te simti...dar in aceasta privinta nu poti face nimic happy Sper ca nu te-am dezamagiit cu rapunsul meu happy
Funda?:*